yatay-atiksutesisati

Sıhhi Tesisat & Tadilat İşleri (Temiz Su, Pis Su – Villa Tesisatları)

İzmir su tesisat sitemize hoşgeldiniz, sitemizde yaptığımız su tesisat işleri ile ilgili bilgi alabilir. Ev, büro, ticari depo, otel, spor tesisi, peyzaj uygulamaları, tarım alanları gibi her türlü yapılarda oluşabilecek tesisat ihtiyaçları ve sorunları için, 7/24 izmir su tesisat ustası servisimizden hizmet alabilirsiniz. İzmir; Konak, Karşıyaka, Bornova, Buca, Karabağlar, Çeşme, Seferihisar, Foça, Selçuk, Karaburun, Bayraklı, Çiğli, Torbalı, Menemen, Gaziemir, Ödemiş, Kemalpaşa, Bergama, Aliağa, Menderes, Tire, Balçova, Güzelbahçe, Narlıdere, Urla, Kiraz, Dikili, Bayındır, Kınık ve Beydağ ilçelerine hizmet vermekteyiz. Teknik ekibimiz en kısa sürede size dönecek, Size en yakın servis ekibimiz mümkün olan en kısa sürede teknik destek sağlayacaktır.

Verdiğimiz Sıhhi Tesisat Hizmetleri

İzmir Su Tesisat Ustası Servisi
Banyo, mutfak , tuvalet gibi alanlarınızda ve temiz su tesisatı, atık (pis) su tesisatı, ısıtma tesisatı, vitrifiye elemanları bağlantı noktaları, beyaz eşya su bağlantılarında oluşabilecek su kaçaklarını gideriyoruz. Batarya, musluk, klozet , lavabo, küvet, duş teknesi, duş seti, gömme rezervuar, asma rezervuar gibi tesisat elemanlarının arıza giderme işleri, yeni montaj işlerini mümkün olan en kısa sürede, temiz bir işçilik, kaliteli malzeme çerçevesinde tamamlıyoruz. Sıhhi tesisat işleri için iletişim adresimizdeki telefonlarımızdan bize ulaşarak fiyat alabilirsiniz.

İzmir Banyo Tesisat ve Tadilat İşleri
Eskiyen, konfor ve kullanım özelliğini yitirmiş, demode banyoları uzman ekibimizle yeniden dekore ediyoruz. Banyo fayans, seramik, vitrifiye elemanlarını sökümü, ortaya çıkan molozun bina dışında uygun noktaya taşınması, banyo planına uygun gerekli durumlarda tesisat yenilenmesi, ustamız tarafından yüzeyin sıvanması ve yüzey izolasyonu yapılarak binanın nemden rutubetten korunması sağlıyoruz. Seçiminize göre kaplama malzemelerinin temini ve taşınması, Zevkinize uygun küvet, klozet, duşakabin, lavabo, batarya, duş seti temini, taşınması ve montajı sonrası tertemiz bir şekilde sizleri kaliteli, ferah ve modern bir banyoya kavuşturuyoruz. Size’de banyonun tadını çıkarmak kalıyor. Bizden fiyat almadan karar vermeyin.

İzmir Mutfak Tesisat ve Tadilat İşleri
Eskiyen mutfaklarınızı eğitimli ve işinde uzman ekibimizle anahtar teslim bir şekilde, en kısa sürede söküp, Ferah, temiz ve modern bir şekilde yeniden dekore ediyoruz. Mutfak bankonuzda oluşan sızıntıları, yalıtım ustalarımız ile gideriyoruz. Banko evye değişimi, mutfak tesisat yenilenme işleri ve diğer mutfak tesisat işleri için iletişim bölümünden 7/24 teknik destek alabilir. Aklınıza takılan konuları bizi arayarak sorabilirsiniz. Keşif ücreti almıyoruz.

İzmir Peyzaj ve Sulama Sistemleri
Damla sulama sistemleri, yağmurlama sistemleri, arızalarını, yeni tesisat kurulumu, mevcut tesisat ilave ve değişim işleri yapmaktayız. Yeşil alanlar, tarım alanları gibi damla sulama ve yağmurlama tesisatlarınızda oluşan arızalara uzman ekibimizle en kısa sürede müdahale ediyoruz. Son teknoloji tesisat sistemleri hakkında bilgi alabilir, aklınıza takılan konuları bize yazabilirsiniz. Teknik ekibimizle yerinde keşif yapıyoruz ve ücret almıyoruz.

Paylaş